Anime World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anime World

Anime World
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Forum
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ceas
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» SUPER-ULTRA-OMG-XD-KAWAII-CRAZY-RETARDED anime fanfic xD
Prostia zilei Icon_minitimeDum Mai 13, 2012 3:39 pm Scris de Emilika

» va place noua tema si noul nume al forumului?
Prostia zilei Icon_minitimeDum Iun 07, 2009 5:12 pm Scris de .::CrisuU::.

» The Konoha talk-show 3:Cat de malefici sunt geninii?
Prostia zilei Icon_minitimeJoi Iun 04, 2009 5:44 pm Scris de .::CrisuU::.

» The Konoha talk-show 2:Test de forta cu Tsunade
Prostia zilei Icon_minitimeJoi Iun 04, 2009 5:44 pm Scris de .::CrisuU::.

» Ouran High School Host Club
Prostia zilei Icon_minitimeDum Mai 31, 2009 10:43 am Scris de .::CrisuU::.

» Full Metal Alchemist
Prostia zilei Icon_minitimeDum Mai 31, 2009 10:42 am Scris de .::CrisuU::.

» Naruto
Prostia zilei Icon_minitimeDum Mai 31, 2009 10:39 am Scris de .::CrisuU::.

» Regulament
Prostia zilei Icon_minitimeDum Mai 31, 2009 10:37 am Scris de .::CrisuU::.

» AMV-uri naruto
Prostia zilei Icon_minitimeMar Mar 17, 2009 7:54 pm Scris de .::CrisuU::.

Parteneri
forum gratuit
Anime Generations

 

 Prostia zilei

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
.::CrisuU::.
Founder
Founder
.::CrisuU::.


Numarul mesajelor : 2870
Varsta : 28
Localizare : tot acolo :P
warn :
Prostia zilei Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prostia zilei Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/12/2008

Prostia zilei Empty
MesajSubiect: Prostia zilei   Prostia zilei Icon_minitimeSam Dec 27, 2008 11:19 pm

aici scrieti faze tari care vi s-au intamplat :D
incep yo:
asta vara cand am fost in tabara am mers cu diriga si cu cei din clasa de la mine in casa groazei...(si cu ink cativa din tabara)... ajungem noi acolo...imi pregatesc banii sa platesc sa intru dar mai intai am vorbit cu niste prietene sa intre cu mine k as face infart acolo ) si au mai intrat 2 baieti mai mari cu 1 an sau 2 decat noi... (tot din tabara erau)...intram noi si la inceput era o intrare pe un fel de pod sau ceva de genu'....ma duc yo prima si cand sa trec iese unu de acolo si ma sperie de vroiam deja sa ies )...celelalte prietene s-au speriat mai rau ca mine iar cei 2 baieti...nici nu mai zic...trecem dupa 2-3 minute de camera aia si ajungem intr-un loc unde era o saltea care se tot umfla si dezumfla...aveai senzatia k te scufunzi...cand trecem de partea aia ajungem la cea mai tare faza...) unul din aia s-a speriat si a luat-o la fuga....nush ce a facut....cred k a iesit si a ramas doar cheliuta cu noi...(asa le spuneam .. cheliuta si tartacuta).....si in camera aia era unu care semana cu tartacutza si o trage pe una din prietenele mele de picior....doamne cat am ras =))... ea ii spune lu' ala "tartacutza da-mi drumul k iti dau un sut de vezi stele verzi....da-mi mah drumu'.....BHA U NU INTELEGI K IMI LARGESTI PANTALONII??" ) si ala tot spune "veniti cu mine pls .... mie frik nush ce (in timp ce aia tzipa la ala)" prea tare faza...dupa un timp pleaca si cheliuta si ramasesem singure in camera aia in care ne tragea ala de picir (m-a apucat putin si pe mine si i-am dat un picior in fatza....imediat mi-a dat drumu') si vine unu' de acolo sa ne scoata mai repede fiindca erau multi kre asteptau sa iesim k sa intre ei... ajungem noi la ultima camera... (deja eram speriate toate nu mai radeam ...) si in ultima camera era unu cu o masca de zombie si noi am inceput sa fugim sa iesim mai repede la care cea mai nebuna dintre alea... "JURA K AICI E IESIREA....JURA K AICI E IESIREA K DAK NU FAC INFART" =)) iesim noi de acolo ...la care yo "nu mai intru deloc acolo"...intra una care a mai fost acolo (aia care tipa la toti ba k ii largeste blugii...ba k dak acolo nu e iesirea face infart) intra iar ...dar de data asta intra cu altii...intra cu unii de 15-16 ani... si cand iese ea de acolo imi povesteste k la faza in care ne-a speriat la intrare .... exact acelasi kre m-a speriat pe mine prima o intreaba... "esti femeie sau muiere" =)) stiu suna aiurea la care aia "DIRIGAAAAAA!!!!!!!!!!!!" doamne cat am ras cand am auzit-o....k se auzise pana acolo unde eram yo k a strigat dupa diriga ... dar nu stiam dc .... cred k dak mai merg la vara in aceeasi tabara ma duc iar in casa groazei...iar am chef sa ma sperii =))
Sus In jos
https://anime-world1.forumgratuit.ro
Emilika
Founder
Founder
Emilika


Numarul mesajelor : 94
Varsta : 26
warn :
Prostia zilei Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Prostia zilei Right_bar_bleue

Data de inscriere : 25/12/2008

Prostia zilei Empty
MesajSubiect: Re: Prostia zilei   Prostia zilei Icon_minitimeDum Dec 28, 2008 3:13 pm

akuma cativa ani ma intorsasem de l-a scoala si dadui aks de nepotumeo cu capul in gunoi (era cu mersorul cazuse)
si ii zic mamei si il ridica si eu nu mai puteam de ras lol! :lolz:
Sus In jos
Midnight Chou
Moderator
Moderator
Midnight Chou


Numarul mesajelor : 1450
Varsta : 30
Localizare : in my only world...with my anime boys in particular Arata :X
warn :
Prostia zilei Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prostia zilei Right_bar_bleue

Data de inscriere : 27/12/2008

Prostia zilei Empty
MesajSubiect: Re: Prostia zilei   Prostia zilei Icon_minitimeDum Dec 28, 2008 3:24 pm

ok asta s-a intamplat prin clasa a 7a pe la sfarsit : profane-a aratat un deget (aratatorul nu altu')si o colega a inceput sa rada si n numai ea toata clasa era pe jos de ras si asta din cauza unui deget :)) lol!
Sus In jos
http://anime-sensation.4rumer.com
Amanetty-chii
Moderator
Moderator
Amanetty-chii


Numarul mesajelor : 1744
Varsta : 27
Localizare : In Bucuresti pe dreapta
warn :
Prostia zilei Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prostia zilei Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/12/2008

Prostia zilei Empty
MesajSubiect: Re: Prostia zilei   Prostia zilei Icon_minitimeLun Dec 29, 2008 5:39 pm

deci eram in ora de franca shi o steptam pe profa sa intre...pana la urma intra in clasa shi isi pune cartzile pe catedra.noi ink mai vorbeam pe acolo shi ea s-a enervat rau de tot shi a inceput sa urle k o isterica.pe urma knd ne-am potolit se uita in stanga shi-n dreapta k un caine de paza sa se asigure k nu mai zicem nici pss.iar pe urma(e tare rau!)knd s-a asezat pe scaun(era unul cu roti)a cazut cu tot cu scaun!! affraid lol! au inceput copii sa rada(eu nu am ras k poate s-o fi lovit)dar knd s-a ridicat,s-a ridicat cu paru' ciufulit,esarfa stramba shi ochelarii strambi nu M-AM MAI PUTUT ABTINE!! :very very good :lolz: toata clasa radea cu lacrimi shi ea urla "NU MAI RADETI!!!!!!!!"
a fost tare rau :ok my friends:


Ultima editare efectuata de catre Amane Ai in Mar Feb 03, 2009 6:45 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
http://andra-sakura.hi5.com
.::CrisuU::.
Founder
Founder
.::CrisuU::.


Numarul mesajelor : 2870
Varsta : 28
Localizare : tot acolo :P
warn :
Prostia zilei Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prostia zilei Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/12/2008

Prostia zilei Empty
MesajSubiect: Re: Prostia zilei   Prostia zilei Icon_minitimeMar Dec 30, 2008 11:39 am

lol ce tare a fost faza......yo nu mai puteam de ras nici in ora nu puteam sa ma mai abtin lol! si mai tipa si ca o isterica k dak mai radem ne da afara :lolz:
Sus In jos
https://anime-world1.forumgratuit.ro
.::CrisuU::.
Founder
Founder
.::CrisuU::.


Numarul mesajelor : 2870
Varsta : 28
Localizare : tot acolo :P
warn :
Prostia zilei Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prostia zilei Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/12/2008

Prostia zilei Empty
MesajSubiect: Re: Prostia zilei   Prostia zilei Icon_minitimeJoi Ian 01, 2009 2:43 pm

faza tare de revelion.... deci eram yo ,varamea,si ink 4 baieti pe care yo ii stiam de mult timp....dansau ei pe acolo nush ce ma mai bagam si yo la care cel mai mic si cel mai nebun (e cu 1 an mai mare decat mine) ma tot invita la dans (pe manele Suspect Prostia zilei 1968 ) iar yo nu prea aveam chef sa dansez pe manele si cred k de 100 de ori mi-a zis sa dansez cu el pe manele... Suspect ...ma enervasem atat de tare pe el k nu ma mai lasa in pace incat am luat sticla de pepsi si i-am turnat-o in cap...si m-a lasat in pace :D ...dar mai tare a fost faza cand a vazut varamea k era ud din cap pana in picioare si k sticla de pepsi era aproape goala lol!(saracu' pepsi...irosit dfegeaba)
Sus In jos
https://anime-world1.forumgratuit.ro
Midnight Chou
Moderator
Moderator
Midnight Chou


Numarul mesajelor : 1450
Varsta : 30
Localizare : in my only world...with my anime boys in particular Arata :X
warn :
Prostia zilei Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prostia zilei Right_bar_bleue

Data de inscriere : 27/12/2008

Prostia zilei Empty
MesajSubiect: Re: Prostia zilei   Prostia zilei Icon_minitimeMier Ian 07, 2009 4:45 pm

poi azi in pauza mare am iesit aproape tot liceul in curte si can am iesit eu cu cateva fete unii de a 12-a ne-au bombardat cu bulgari....si toate fetele (aka toata clasa era bulgarita rau)si am pus la cale un plan de atac si am inceput sa aruncam si noi cu bulagri si eu din "greseala"l-am llovit pe unu' c-un un bulgare in mutra dar zapada aia era mai tare si cred ca l-a cam durut :)) parca eram la gradinita lol! si cand am ajuns in cls au venit niste baieti si s-au "razbunat"cat ne uscasem si noi si a intrebat profa de ce suntem asa de ude si noi i-am spos ca e mai bn sa nu intrebe :)) lol! dar pana la urma a aflat de la aia :)) a fost caterinca
Sus In jos
http://anime-sensation.4rumer.com
.::CrisuU::.
Founder
Founder
.::CrisuU::.


Numarul mesajelor : 2870
Varsta : 28
Localizare : tot acolo :P
warn :
Prostia zilei Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prostia zilei Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/12/2008

Prostia zilei Empty
MesajSubiect: Re: Prostia zilei   Prostia zilei Icon_minitimeVin Ian 30, 2009 3:14 pm

lol...ieri am avut la sc o petrecere de sfarsit de semestru si toti colegii se distrau inafara de 2 sau 3 care nu aveau chef de nimic...la inceput am jucat cateva jocuri si dupaia incepusem sa ne plimbam prin scoala =)) unii ink se mai jucau si au jucat un joc in care trebuia sa scrie fiecare cate o propozitie "random" k sa iasa o poveste cik.....dupa ce am scris eu a mai scris cineva si am terminat "povestea" =)) si a iesit cam asa "era odata,un baiat si o fata,care pe camp a mers,si colinda din casa in casa,si au mers cu liftul,a stat de vorba cu nevasta-sa mancand o portocala,si s-au dat cu capu' de pereti,si a trait fericit!" =)) dupa fiecare virgula era urmatoarea propozitie iar noi nu trebuia sa stim ce scria mai sus pana cand nu terminam... :)) nu are nici o logica povestea ... nu? =))
Sus In jos
https://anime-world1.forumgratuit.ro
Amanetty-chii
Moderator
Moderator
Amanetty-chii


Numarul mesajelor : 1744
Varsta : 27
Localizare : In Bucuresti pe dreapta
warn :
Prostia zilei Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prostia zilei Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/12/2008

Prostia zilei Empty
MesajSubiect: Re: Prostia zilei   Prostia zilei Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 9:45 pm

deci...nush daca e tare dar ma rog :)
eram odata acasa la o colega(adica crisuu Razz)si ne jucam naruto the broken bond...eram amandoua in echipa contra lui sakon si nu mai stiu cine...ma rog,eu eram cu temari shi yo ma bateam cu sakon...knd a venit timpul sa ma bat eu,vroiam sa fac un jutsu k sa-l bat mai repede si nu ma lasa!ma lovea intr-una si el avea viata full si yo mai putin de jumatate!ultima data knd nu m-a lasat sa fac jutsul,m-am enervat rau de tot pe el :lolz: si am inceput sa-l injur si sa dau k disperata in el pt k m-a enervat si i-am dat K.O. cu evantaiul in cap lol!
si alta data eram la scoala si ma jucam bleach pe un PSP si eu eram cu rukia contra lui matsumoto...aia se ferea mereu si mai aveam f.f.f putin din viata(intrebati-o pe crisuu dak nu ma credeti...>.>)si m-am enervat pe ea si dadeam k disperata shi i-am dat K.O. cu "ia curent"-ul ala Prostia zilei 82386 :lolz:
e tare ce ma enervez pe jocuri,si dau K.O....odata am facut la fel cu susake si i-am dat K.O. cu un sut in fund :very very good :ok my friends: :lolz:
Sus In jos
http://andra-sakura.hi5.com
.::CrisuU::.
Founder
Founder
.::CrisuU::.


Numarul mesajelor : 2870
Varsta : 28
Localizare : tot acolo :P
warn :
Prostia zilei Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Prostia zilei Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/12/2008

Prostia zilei Empty
MesajSubiect: Re: Prostia zilei   Prostia zilei Icon_minitimeMar Feb 10, 2009 3:57 pm

lol da ...e atat de true si tru!! =))
azi la scoala la ora de istorie profa de isto ne-a pus sa citim numai stiut c din manual si a pus-o pe o colega sa citeasca si inloc sa citeasca "Indienii din Panama" a citit "Indienii din Pana-Mea" =))
Sus In jos
https://anime-world1.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Prostia zilei Empty
MesajSubiect: Re: Prostia zilei   Prostia zilei Icon_minitime

Sus In jos
 
Prostia zilei
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime World :: Distractie :: Amuzament-
Mergi direct la: