Anime World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anime World

Anime World
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Forum
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Ceas
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» SUPER-ULTRA-OMG-XD-KAWAII-CRAZY-RETARDED anime fanfic xD
Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Icon_minitimeDum Mai 13, 2012 3:39 pm Scris de Emilika

» va place noua tema si noul nume al forumului?
Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Icon_minitimeDum Iun 07, 2009 5:12 pm Scris de .::CrisuU::.

» The Konoha talk-show 3:Cat de malefici sunt geninii?
Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Icon_minitimeJoi Iun 04, 2009 5:44 pm Scris de .::CrisuU::.

» The Konoha talk-show 2:Test de forta cu Tsunade
Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Icon_minitimeJoi Iun 04, 2009 5:44 pm Scris de .::CrisuU::.

» Ouran High School Host Club
Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Icon_minitimeDum Mai 31, 2009 10:43 am Scris de .::CrisuU::.

» Full Metal Alchemist
Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Icon_minitimeDum Mai 31, 2009 10:42 am Scris de .::CrisuU::.

» Naruto
Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Icon_minitimeDum Mai 31, 2009 10:39 am Scris de .::CrisuU::.

» Regulament
Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Icon_minitimeDum Mai 31, 2009 10:37 am Scris de .::CrisuU::.

» AMV-uri naruto
Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Icon_minitimeMar Mar 17, 2009 7:54 pm Scris de .::CrisuU::.

Parteneri
forum gratuit
Anime Generations

 

 Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Amanetty-chii
Moderator
Moderator
Amanetty-chii


Numarul mesajelor : 1744
Varsta : 27
Localizare : In Bucuresti pe dreapta
warn :
Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Right_bar_bleue

Data de inscriere : 23/12/2008

Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Empty
MesajSubiect: Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a   Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Icon_minitimeLun Dec 29, 2008 6:00 pm

Dupa 15 minute...
Naruto:Nu e in spital?Ahh,dattebayo ce bine!
Regizor:Dar de cand te intereseaza atat de tare de Sasuke? Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a 101995
Naruto:Pai nu ma intereseaza dattebayo!Dar mai mult de jumatate din spectatori sunt fangirs/boys,deci...
**Sasuke intra in sala bandajat ca o mumie**
Naruto:Ahhh dattebayo!!Mumia se intoarce!Ajutor!**o ia la goana si se ascunde dupa Hinata**
Hinata:... Embarassed
Regizor:Idiotu-le!Ala e Sasuke!Treci la locul tau ca intram in direct in 10 secunde!
Naruto:Ok,dattebayo!Merci Hinata! :)
Hinata: Shocked
Naruto:**se aseaza**
Regizor:Si...3...2...1...Esti in direct!
Naruto:Buna ziua dattebayo!Am revenit la Konoha talk-show!Din fericire... Suspect ...Sasuke e ok!**pune mana pe el si Sasuke cade pe jos**......................... Shocked Mda...Ei acum hai sa-l invitam pe cel de-al doilea invitat,dattebayo!Hinata...Hyuuga?!
Hinata:**intra in scena :hinata-chan:**
Naruto:Hinata vezi sa nu calci pe...
Hinata:**calca pe Sasuke**Ahhhh!
Naruto:...Sasuke :not happy:
Hinata: :hinata:
Naruto:Deci Sasuke mai ai sa ne spui ceva?
Sasuke:...........**e bandajat peste tot**
Naruto:Nu?**ii da microfonul din nou**
Sasuke:.................
Naruto:Bine dattebayo!
Ino: :ino:
Naruto:Deci Hinata ce parere ai despre zvonurile despre tine si Neji dattebayo?**se apleaca spre ea si ii tine microfonul**
Hinata: :hinata: ......................**se uita cat de aproape e Naruto de ea**
Naruto:Nimic?Dar despre zvonurile cu Kiba dattebayo?**se apleaca iar**
Hinata:...........N-Naruto-kun.....@.@
Naruto:Tot nimic?Dar despre cele cu Shino dattebayo?**se apleaca iar**
Hinata:..............huh........?@.@
Naruto:Nimic,nimic dattebayo?Dar despre cele cu...**se uita pe ecran**Naruto datte...ce?!
Hinata:Ce zvonuri......?@.@
Naruto:Um...ca suntem impreuna dattebayo?
Hinata:!!!!!!!!!!!!!!**lesina de tot**
Naruto:...
Publicul:Oooooo
Naruto:Dattebayo?
Regizor:3,2,1...Am iesit!
Naruto:Bine! :very very good Ma duc sa-mi schimb chilotii dattebayo!**se ridica,calca pe Sasuke si iese**
Dupa 30 minute
Regizor:Am senzatia ca am uitat ceva...ma rog **stinge luminile si inchide studioul**
Inauntru
Hinata:Naruto.........-kun.......
Sasuke:...............
Sus In jos
http://andra-sakura.hi5.com
Midnight Chou
Moderator
Moderator
Midnight Chou


Numarul mesajelor : 1450
Varsta : 30
Localizare : in my only world...with my anime boys in particular Arata :X
warn :
Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Right_bar_bleue

Data de inscriere : 27/12/2008

Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a   Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Icon_minitimeLun Dec 29, 2008 6:37 pm

este superb chiar daca imi palce de sasuke imi place ce s-a inrtamplat cu el :))
Sus In jos
http://anime-sensation.4rumer.com
.::CrisuU::.
Founder
Founder
.::CrisuU::.


Numarul mesajelor : 2870
Varsta : 28
Localizare : tot acolo :P
warn :
Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/12/2008

Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a   Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Icon_minitimeMar Dec 30, 2008 12:59 pm

lol! lol! :lol!ce tare.....: lol! cik lol! la lol! naruto lol! sa lol! isi lol! schimbe lol! chilotii lol! lol! lol!
Sus In jos
https://anime-world1.forumgratuit.ro
Khrystynutza
Anime Stalker
Anime Stalker



Numarul mesajelor : 704
Varsta : 27
Localizare : In Brasov prin copaci si prin mure
warn :
Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Right_bar_bleue

Data de inscriere : 30/01/2009

Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a   Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 3:58 pm

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! imi place ce i s-a intamplat lol!
Sus In jos
http://www.naruto-anime-forum.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Empty
MesajSubiect: Re: Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a   Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a Icon_minitime

Sus In jos
 
Naruto Konoha talk-show 1 partea a II-a
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» The Konoha talk-show 1 partea I
» The Konoha talk-show 2:Geografie cu Jiraiya
» The Konoha talk-show 2:Test de forta cu Tsunade
» The Konoha talk-show 3:Cat de malefici sunt geninii?
» AMV-uri naruto

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime World :: Altele :: FanFic-
Mergi direct la: